Hádej kdo jsem!

9. února 2008 v 13:48 | Baby |  ♂O seriálech a pořadech♂

Hádej kdo jsem

Televize Prima připravila pro své diváky novinku v podobě zábavné show s názvem Hádej, kdo jsem!
Hádej kdo jsem

Show plná humoru, zábavy a nečekaných odhalení.

Pravidla pořadu jsou velmi jednoduchá. Čtveřice "hadačů" Martin Zounar, Alice Bendová, Dana Morávková a Bohumil Klepl, se snaží uhádnout povolání hostů popřípadě jméno záhadné celebrity.
Díky pořadu Hádej, kdo jsem! bude Petr Vondráček v užším kontaktu se svými hereckými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy. "Velmi se na tento pořad těším a hlavně na herecké kolegy. Jsou milí, vtipní, kamarádští. Zkrátka dost odlišní od svých postav, které ztvárňují v seriálech. Myslím, že jsme v pořadu našli společnou frekvenci." říká Petr Vondráček.
Zábavnou složku tvoří dialogy mezi čtyřmi hádajícími povolání a také mezi nimi a moderátorem celé show. Ta se skládá ze čtyř kol, ve třech se hádá povolání neznámých hostů, ve čtvrtém pak jméno hledané celebrity.
Naše čtveřice poté pokládá otázky, na které se musí dát jednoznačně odpovědět ano nebo ne. Hra v kole končí, pokud odpoví host celkem desetkrát "ne" nebo pokud vyprší časový limit. Vyhraje-li host, obdrží cenu a certifikát o tom, že zvítězil nad naším panelem se čtyřmi stálými celebritami. Pokud vyhraje host, má právo vyprávět zajímavou historku, týkající se jeho profese.
V kole se známým hostem jsou hádající čtveřici zavázány oči a hádají pouze na základě otázek,na které odpovídá místo hosta moderátor. Otázky jsou pokládány čtveřicí postupně, vždy každý jednu. Ten, kdo se pokusí uhádnout jméno a pak se netrefí, nesmí se už ptát dál a ze hry vypadává.

Moderátor

Petr Vondráček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ku-jal-ka ku-jal-ka | Web | 9. února 2008 v 14:14 | Reagovat

je videt od koho to kopirujes!!!

2 ku-jal-ka ku-jal-ka | Web | 9. února 2008 v 14:14 | Reagovat

ale jinak je to suuuuupa blog!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama