♥Ordinace v růžové zahradě♥

9. února 2008 v 13:39 | BubblinnQa |  O ních
.Ordinace v růžové zahradě
Nové postavy
MUDr. Dalibor Frynta (43 let):Jan Šťastný jako Mudr. Dalibor Frynta
(Jan Šťastný)
"Užívej života."
Primář. Léta dřel na klinice plastické chirurgie, až zatoužil po poctivé klasické chirurgii. Má za sebou mnoho lékařských úspěchů i dva manželské neúspěchy a už bere život s nadhledem. Vyhrál konkurz na primáře a jeho příjemný zjev, dobrá nálada, optimismus a obdiv k něžnému pohlaví ho předurčují, aby vždy držel oddělení nad vodou a nepřipustil, aby si někdo v jeho okolí zoufal... Brzy se však sám ocitne v úzkých.
Ordinace 2- Barbora MunzarováMUDr. Pavla Barnová (35 let)
(Barbora Munzarová)
,,Vím, jak láska bolí, ale pro to nepřestanu milovat. "
Chirurg. V životě mnoho zkusila, ale je rozhodnutá se nevzdat. V medicíně ji nic nepřekvapí, zato v soukromí se bude divit, kam a s kým se její život ubírá dál. Férová, rázná i romantická a temperamentní žena, která uspěla v ryze mužském oboru. Doma má skvělého jedenáctiletého syna Marka, který trpí vážnou nemocí, a svéráznou tchýni Věru.
Natáčení znělky seriálu Odrinace v růžové zahradě 2MUDr. Vladimír Pusenský (45 let)
Milan Bahul
,,Bůh ví všechno. Ale o chirurgii vím víc."
Zástupce primáře. Je přesvědčen, že je nejlepší chirurg v Kamenici, a tak nikdy nespolkne, že mu usměvavý Frynta vyfouknul primariát a že mu na záda šlape Pavla Barnová, se kterou ho pojí tajemství z minulosti. Ironik, lehce arogantní a sebestředný, ale neobyčejně schopný lékař, bez nějž se oddělení neobejde, což on dobře ví. Miluje svoji ženu Olgu, trpí tím, že nemohou mít děti. Příliš pozdě zjišťuje, že může ztratit největší lásku svého života. Pokud ovšem Olga je skutečně jeho největší láskou...
MUDr. Tereza Valšíková (27 let)
(Monika Zoubková)Monika Zoubková coby MUDr. Tereza Valšíková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
"Matka Tereza s nejkrásnějšíma očima..."
Chirurg. Benjamínek oddělení. Velmi citlivá až přecitlivělá, nejistá, s malou sebedůvěrou a rozhodností. Příběhy svých pacientů i kritiku ze strany kolegů si bere hodně k srdci. Dcera proslulého chirurga. Je dost složitá povaha. I když působí jemně až slabě, dovede zle seknout. Bojuje a nikdy se nevzdává. V lásce i v medicíně. I když složitě a přes mnoho peripetií, nakonec najde svoji cestu životem.
Ordinace 2- Martin PísaříkMUDr. Oskar Všetečka (28 let)
(Martin Písařík)
"Zahraj Jánoše!"
Chirurg. Bývalý dětský herec, i dnes v něm pacienti poznávají hrdinu oblíbené televizní trilogie Jánoše a chtějí, aby jim předehrál svá slavná čísla. Touží být skvělým chirurgem, ale zatím je pro oddělení spíš pohromou. Nikdy nevíte, kdy zas něco zvrtá. Ale, co zvorá, to okecá, takže paradoxně patří mezi pacienty k nejoblíbenějším lékařům.
Ledabylý fanfarón dokáže i z banality udělat PŘÍPAD. Má však i své světlé momenty a dokáže v pravou chvíli pomoci.
Ordinace 2- Adéla GondíkováVERONIKA JIRKOVÁ (35 let)
(Adéla Gondíková)
,,Profesionalita je práce na plný úvazek."
Vrchní sestra. Oddělení vždycky vedla vzorně, domov má však vzhůru nohama. Manžel František odchází za mladší milenkou a krásná a temperamentní vrchní se musí postarat o dospívající děti i klidnit rozepře na oddělení. Její úsměv doktory odzbrojuje, ale sama ještě netuší, kdo odzbrojí ji.
ALENKA VEVERKOVÁ (20 let)
(Lenka Zahradnická)Lenka Zahradnická coby Alenka Veverková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
"Víra léčí."
Sestra. Milé dítě, strašně se snaží a pomoc bližnímu je smyslem jejího života. Křehká, ale houževnatá. Každého opuštěného pacienta by si nejradši nastěhovala k sobě na ubytovnu. Neumí říkat ,,ne" a ostatní toho náležitě využívají. Je věřící katolička, ale zároveň moderní holka, která opatrně ochutnává sladké i hořké plody života.
MARTINA TVRDÍKOVÁ (28 let)
(Kristýna Nováková)Kristýna Nováková coby Martina Tvrdíková v seriálu Ordinace v růžové zahradě
"Intrika je taky lék."
Sestra. Možná by si všichni oddechli, kdyby jednoho dne prostě zmizela. Jízlivá intrikánka, která si usmyslela, že sbalí doktora. Když ji někdo naštve, nezapomíná a mstí se. Ačkoli nikdy nejde pro posměšek daleko. Je taková, protože uznává zákon přežití. Ale když je někdo slabší než ona, nezištně pomůže.
Ing. JAN HAKEN
(Martin Trnavský)Martin Trnavský coby Ing. Jan Haken v seriálu Ordinace v růžové zahradě
,,Žil jsem jen pro kariéru. Než jsem poznal JI."
Stavitel, majitel menší stavební firmy. Charismatický kariérista. Selfmademan. Už jednou zkrachoval a předsevzal si, že už se to nikdy nestane. Místní stavařský boss Jindřich Valšík nad ním ohrnuje nos, ale on mu ukáže, že je nebezpečným soupeřem. Má jedinou slabinu: když se jednou zamiluje, nedokáže zapomenout.
ANIČKA FRYNTOVÁAnna Stropnická coby Anička Fryntová v seriálu Ordinace v růžové zahradě
(Anna Stropnická)
Dcera Dalibora Frynty. Rozmazletá, seběvědomá, talentovaná baletka, která tátovi i jeho partnerce připraví nejednu těžkou chvilku.
MUDr. Martina HERMANOVÁ - Anna Polívková (Ordinace)MUDr. Martina HERMANOVÁ
(Anna Polívková)
Seriózní a vyrovnaná žena, jako lékařka přímá a důvěryhodná. Sukova spolužačka. Ze začátku všichni přemýšlejí, jak to má s muži. Ukáže se, že má partnera v Praze. Její život skrývá smutné tajemství.
Bc. Tamara KINDLOVÁ - Helena Brabcová (Ordinace)Bc. Tamara KINDLOVÁ
(Helena Brabcová)
Porodní asistentka, kterou primář Kroupa přijme do nemocnice, aby rozjela program alternativních porodů. Vendulka jí nemůže přijít na jméno. Na muže měla smůlu, žije sama a nemá děti, což má svůj smutný důvod v minulosti.
MUDr. Jaroslav ŽENÍŠEK - Zdeněk Žák (Ordinace)MUDr. Jaroslav ŽENÍŠEK
(Zdeněk Žák)
Nová posila u MUDr. Páleníkové v pediatrické ordinaci. Příjemný muž a dobrý lékař, ale doma je pod pantoflem až hanba. Jeho nástup způsobí sestře Tiché jeden z největších šoků jejího života.
MUDr. Gita Petrová - Daniela Šinkorová (Ordinace)MUDr. Gita Petrová
(Daniela Šinkorová)
Atraktivní, rozvedená tmavovláska. Miluje Čestmíra Mázla a svou profesi. Řeší potíže dcery Sylvy, sestry Lucie a všech, kdo potřebují pomocI. Ale nejdřív bude trochu odpočívat. S Čestmírem odjíždí do vysněného Madridu, aby se vrátila do osudových komplikací.

MUDr. Čestmír Mázl - Petr Rychlý (Ordinace)MUDr. Čestmír Mázl
(Petr Rychlý)
Ješitný, charismatický, skvělý operatér a diagnostik. Pracuje v nemocnici i v soukromé ordinaci. Sukničkář, kterého teprve Gita dokázala zklidnit. Teď se hřeje v její péči i se synem Jakubem. Přichází ale nejtěžší období jeho života.
MUDr. Běla PÁLENÍKOVÁ - Zlata Adamovská (Ordinace)MUDr. Běla PÁLENÍKOVÁ
(Zlata Adamovská)
Pediatrička, vtipná, řízná. Přísná na sebe i okolí, hodná k dětským pacientům. Žena s životní ironií, nadhledem a bohatou minulostí. Ale co současnost? Najde tahle temperamentní zrzka někoho, kdo s ní dokáže žít?
MUDr. Aleš Čížek - Ladislav Potměšil (Ordinace)MUDr. Aleš Čížek
(Ladislav Potměšil)
Gynekolog penzista, vypomáhá v ordinaci i v nemocnici. U pacientek i kolegů vzbuzuje důvěru, má nadhled, šarm a vtip. Jeho manželství s vrchní sestrou gynekologického oddělení Vendulkou pokládají všichni za ideální.
Vendulka Čížková - Veronika Jeníková (Ordinace)Vendulka Čížková
(Veronika Jeníková)
Navzdory něžnému jménu, rázná žena. Jako vrchní sestra vzbuzuje respekt lékařů i pacientů. Aleše má ráda, ale na romantiku nedá - v jejím věku, prosím vás! Co byste chtěli? Všechno musí být "šup šup". MUDr. Adam Suk - Josef Pejchal (Ordinace)MUDr. Adam Suk
(Josef Pejchal)
Z benjamínka kamenické gynekologie, přezdívaného "Brabčák", se stal suverénní lékař, oblíbenec pacientek i sester. Jedna z nich, Gábina Šímová, mu v tom přerodu dost pomohla. Žijí spolu a teď zrovna přemýšlejí, co dál.
Gábina Šímová - Sandra Nováková (Ordinace)Gábina Šímová
(Sandra Nováková)
Vystonala se z lásky k primáři Hruškovi, přestala ostatním dělat naschvály a je z ní prima kamarádka a dobrá sestřička. S Adamem se k sobě hodí - ona je živel a on trochu ohně do života potřebuje.
MUDr. Vojta Kaňka - Michal Holán (Ordinace)MUDr. Vojta Kaňka
(Michal Holán)
Mladý lékař, donedávna ještě student. Hned po studiích se vrátil do Kamenice a vypadá to, že se uchytí na zdejší gynekologii. V milostném životě už tak jasno nemá. Podvedl Sylvu Petrovou, se kterou chodil, a ta mu to jen tak neodpustí.
Sylva Petrová - Veronika Nová (Ordinace)Sylva Petrová
(Veronika Nová)
Prožívá smolné období. První velká láska, Vojta, ji zklamal a hotelová škola ji nebaví; navíc hodně výuky zameškala kvůli nemoci. Naštěstí má světem protřelou kamarádku Lenku Váchovou, ta Sylvu nasměruje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ku-jal-ka ku-jal-ka | Web | 9. února 2008 v 14:15 | Reagovat

tohle je pekne nudnej serial!!

2 MišNed MišNed | 9. února 2008 v 16:14 | Reagovat

uplně bezva na ten film se divam

3 KikisMikis KikisMikis | E-mail | Web | 10. února 2008 v 16:30 | Reagovat

nej seriál

4 sasara.11 sasara.11 | E-mail | 2. března 2008 v 13:41 | Reagovat

Na ordinaci se divam a je super!!!XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama