Drby o hvězdách/Christina Aguilera

1. března 2008 v 21:43 | *Click_Baby* |  *!/°°Různý keci'n'věci°°/!*
ImageJedna z nejvíce sexy zpěvaček současnosti je známá svým otevřeným názorem na sexuální tematiku. Občas kvůli tomu slýchá chválu, uznání, občas kritiku. Ani jedno nebere nijak vážně a stále dělá, co si myslí, že je správně.

Už několikrát překvapila veřejnost odvážnějšími videoklipy a ještě odvážnějšími fotografiemi. O další pozdvižení se postarala, když se nově svlékla pro americkou verzi časopisu Maxim. Fotografie pouze v sexy krajkovém spodním prádle s nohavičkami Christinu opět pasuje do pozice sexuální dračice. To by však nebyla Christina, aby své jednání nevysvětlila. "Někomu to přijde nevhodné, mně se to zdá naprosto v pořádku. Myslím, že nahou ženu už aspoň jednou v životě viděl snad každý, a když se žena nestydí, tak proč by se nemohla nechat vyfotit, jak ji napadne?

Ale nejde zdaleka jen o tohle. Už dlouho mi vadí ta nespravedlnost mezi tím, co dělají ženy a muži. Jakmile ženská začne zpívat o sexu, je prý děvka a já nevím co ještě. Ale když o sexu zpívá Justin Timberlake nebo rapuje 50Cent, je to úplně v pořádku. A to přece není fér! Proto mám v plánu pokusit se tento obecný přístup změnit, abychom byly vnímány stejně jako muži!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama